FIFA 20 to nowa odsłona popularnego cyklu symulatorów piłkarskich zapoczątkowanych w 1993 roku. Tytuł rozwija formułę przygotowaną przez poprzednie zabawy z cyklu, oferując zabawę także dla danego gracza, kiedy oraz dla miłośników rozgrywek wieloosobowych. Jak co roku, w grze znajdziemy rzeczywistych zawodników oraz systemy, jakie możemy poprowadzić do powodzenia w nowych meczach. Za produkcję ponownie odpowiada studio EA Sports.

Mechanika

FIFA 20 ponownie pozwala graczom na rozgrywanie meczów, spotkań i turniejów z udziałem licencjonowanych reprezentacji swoich i klubowych drużyn piłkarskich z całego świata. Szczególny nacisk położony został na zwiększenie realizmu zabawy. Poprawiona została sztuczna inteligencja – szczególnie w charakterze zachowania obrońców oraz bramkarzy.

Do najgwałtowniejszych zmian, które znaleźć bogata w najróżniejszej odsłonie cyklu, zaliczyć można tryb VOLTA Football. Zapewnia on grę poza stadionami – na boiskach rozmieszczonych np. w przejściach podziemnych lub jeszcze na dachach wieżowców. W niniejszej metodzie zabawy gracz wykonywa swój awatar (męski lub żeński) i rozgrywa mecze 3v3 (bez bramkarzy), 4v4, 4v4 Rush (bez bramkarzy), 5v5 i futsalowe. Tryb VOLTA otrzymał także swoją kampanię fabularną, w której zrobiony przez nas piłkarz stara się wziąć na prestiżowe mistrzostwa ulicznej piłki w Buenos Aires.

FIFA 20 doczekała się jeszcze wielu pomniejszych zmian w kontaktu do poprzedniej odsłony serii. Całkowicie zmieniono sposób prowadzenia stałych elementów gry, umożliwiając dokładne wycelowanie i wzięcie futbolówce pożądanej rotacji. W sukcesu sztuczek technicznych poszerzono margines błędów, które można popełnić w trakcie dryblingu. Wykonywanie podań zostało utrudnione – zmniejszono celność uderzeń z podstawowej piłki i woleja. Dodatkowo zwiększono skuteczność napastników w sprawach sam na sam, ograniczono strzały zewnętrzną częścią stopy do zawodników z dobrymi cechami i spowolniono ruch bramkarza w momencie, gdy podaje nim gracz.

Deweloperzy wprowadzili także szereg usprawnień w krótkich trybach. Do popularnego modułu Ultimate Team wprowadzono sezonowe wyzwania, za których pracowanie otrzymujemy nagrody, i uczyniono interfejs bardziej intuicyjnym. Z kolejki w sposobie kariery umożliwiono branie udział w rozmowach prasowych i problemach pomeczowych oraz zwiększono nacisk na właściwe morale zarówno całej drużyny, kiedy i jednych zawodników.

Kwestie techniczne

FIFA 20, też jak była część cyklu, pracuje na silniku Frostbite, co dokonuje się na bardzo realistyczną i długą oprawę graficzną. Zabawie towarzyszy i profesjonalny komentarz Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Views: 3

Comments are closed for this blog post

Brooklynne.net- Financial Services for Businesses and Professionals

© 2019   Created by Brooklynne Networks.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

tag.