TOP 2020 Pełna Wersja Gry

FIFA 20 to nowa odsłona popularnego cyklu symulatorów piłkarskich zapoczątkowanych w 1993 roku. Tytuł rozwija formułę przygotowaną przez poprzednie zabawy z cyklu, oferując zabawę także dla danego gracza, kiedy oraz dla miłośników rozgrywek wieloosobowych. Jak co roku, w grze znajdziemy rzeczywistych zawodników oraz systemy, jakie możemy poprowadzić do powodzenia w nowych meczach. Za produkcję ponownie odpowiada studio EA Sports.

Mechanika

FIFA 20 ponownie pozwala graczom na rozgrywanie meczów, spotkań i turniejów z udziałem licencjonowanych reprezentacji swoich i klubowych drużyn piłkarskich z całego świata. Szczególny nacisk położony został na zwiększenie realizmu zabawy. Poprawiona została sztuczna inteligencja – szczególnie w charakterze zachowania obrońców oraz bramkarzy.

Do najgwałtowniejszych zmian, które znaleźć bogata w najróżniejszej odsłonie cyklu, zaliczyć można tryb VOLTA Football. Zapewnia on grę poza stadionami – na boiskach rozmieszczonych np. w przejściach podziemnych lub jeszcze na dachach wieżowców. W niniejszej metodzie zabawy gracz wykonywa swój awatar (męski lub żeński) i rozgrywa mecze 3v3 (bez bramkarzy), 4v4, 4v4 Rush (bez bramkarzy), 5v5 i futsalowe. Tryb VOLTA otrzymał także swoją kampanię fabularną, w której zrobiony przez nas piłkarz stara się wziąć na prestiżowe mistrzostwa ulicznej piłki w Buenos Aires.

FIFA 20 doczekała się jeszcze wielu pomniejszych zmian w kontaktu do poprzedniej odsłony serii. Całkowicie zmieniono sposób prowadzenia stałych elementów gry, umożliwiając dokładne wycelowanie i wzięcie futbolówce pożądanej rotacji. W sukcesu sztuczek technicznych poszerzono margines błędów, które można popełnić w trakcie dryblingu. Wykonywanie podań zostało utrudnione – zmniejszono celność uderzeń z podstawowej piłki i woleja. Dodatkowo zwiększono skuteczność napastników w sprawach sam na sam, ograniczono strzały zewnętrzną częścią stopy do zawodników z dobrymi cechami i spowolniono ruch bramkarza w momencie, gdy podaje nim gracz.

Deweloperzy wprowadzili także szereg usprawnień w krótkich trybach. Do popularnego modułu Ultimate Team wprowadzono sezonowe wyzwania, za których pracowanie otrzymujemy nagrody, i uczyniono interfejs bardziej intuicyjnym. Z kolejki w sposobie kariery umożliwiono branie udział w rozmowach prasowych i problemach pomeczowych oraz zwiększono nacisk na właściwe morale zarówno całej drużyny, kiedy i jednych zawodników.

Kwestie techniczne

hqdefault.jpg

FIFA 20, też jak była część cyklu, pracuje na silniku Frostbite, co dokonuje się na bardzo realistyczną i długą oprawę graficzną. Zabawie towarzyszy i profesjonalny komentarz Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

E-mail me when people leave their comments –

You need to be a member of The Brooklynne Networks to add comments!

Brooklynne Brands & Services

Brands

TicketENVY- Find & Buy Sold out Concert, Sports and Theater Tickets Worldwide

SeksCity Toys- Adult Pleasure Aids and Supplies (Must Be 18+)

SportsBrook- Fully Licensed Online Urban Sports Betting and Gaming Platform (Coming Soon)

KaratCity- Helping to provide regular people save and spend GOLD

VerticalRents- Helping Landlords mange and engage their Tenants Easier

MyTeleMedics- Get your Personal and Family Remote Healthcare Services NOW

FunderPass- Crowdfunding Platform for Urban Communty Projects Cause Activism and Upstanding Individual Needs

JesusBless MeCrowdfunding Plarform for Christian Based orgs in the City of Churches

Services

Brooklynne Info Weekly- News nd Events of featured Brooklyn Entrepreneurs and Community Related Issues

Brooklynne Style Daily- Brooklyn & NYC Based Style and Fashion News

Brooklynne Shop- Exclusive Graphic Designs from Featured Artists and Partners

Brooklynne Hookups-  Find Urban Dates and HookUps

Local Business Services

MyGigga.com by The Brooklynne Agency- Full Service Digital Marketing and Development Marketplace

Brooklynne Social - Free Social Media Marketing Mgmt Platform for Brands

The Brooklynne Agency - Office

Phetch.Co Ordering Mgmt

Xpurts by Phetch - Have REMOTE private conferences and meetings with Professional Experts

Go Phetch - Multi Cuisine Order and Delivery Mgmt Facilites and Marketplace for local Ethnic Food Providers in Brooklyn (Coming to NYC HOU DMV  & ATL)

Phetch IT- Order for Delivery Food Groceries Alcohol & Laundry from your favorite Independent merchants in your Area(Coming to NYC HOU DMV and ATL)

Phetch Charg- Start an Electric Vehicle Charging Station at yur Urban locations Tdday