Tipy Pro Úspěšně Jak Se Zbavit Hemoroidy

hemoroidy

Je poměrně společné pro těhotné ženy k rozvoji hemeroidy v pozdějších fázích jejich těhotenství. To je způsobeno tlakem na krevní cévy v oblasti konečníku. Pushing matka vydržet během práce může zhoršit hemoroidy. Tento článek může být Major vám pomůže zabránit této bolestivé podmínku.

Pití mírné množství kofeinu je dobré pro oba Keeping vám energii a pomáhá kontrolovat hemoroidy. Kofein může stimulovat vaše střeva a pomáhají předcházet zácpě nebo tuhé výkaly, což podporuje vznik hemeroidy.

jeden z nejlepší způsoby, jak zmírnit vaše Current hemoroidy a zachovat nové z násobení je pít více vody. Udržujte své tělo hydratované propaguje zdravější trávicí soustavy, včetně střevních pohybů. Tvrdá stolice může poškodit hemoroidy, nebo poškození stávajících. Pít nejméně osm sklenic vody každý den je nejjednodušší způsob, jak podporovat měkké stolice.

Užívání denně multivitamin může nabídku nějakou dlouhou dobu-pomoc s hemoroidy. Tyto Things mohou pomoci vyplnit mezery on vaše fyziologické systémy na normální úroveň. Venapro je výjimečný dodatek , který může snížit vaše šance hemeroidy.

A primární příčinou hemeroidy je překonávání svalů a okolí Area svěrače. Pokud trpíte hemoroidy často, měli byste zvažte o tom, že síla, kterou používáte celé vaše úlitby a další aktivity .

Pokud tam je malé množství krve obsažené v vaše stolice, Don 't být zděšen, protože this je Normal příznakem Hemoroid. primární zdroj Hemoroid krvácení je tvrdá stolice tření proti Hemoroid jako oni odchýlit hemoroidy.

Pití aloe vera šťáva může Assist s pohybem střev. Pití příliš mnoho šťávy v přebytku může způsobit, že máte podrážděný žaludek.

Můžete snížení bolest hemeroidy. Povolit voda cool, a použít jej jako byste každý klystýr Preparation , což je 1 čas per den.

Pokud trpíte zácpou, zkuste se projít před pomocí toalety. Chůze bude Stretch z těla a pomáhá Get vaše střeva se pohybovat. může zabránit namáhání, které by Cause vaše hemoroidy horší nebo podrážděné v to dělá. Procházka pro o 10-15 minut, pokud je to vůbec možné.

Zatímco hemoroidy jsou s největší pravděpodobností příčina, musíte mít tento kontrolovány podle a lékař . Krev ve stolici nebo krvácení from konečník může signál vážnější onemocnění, dokonce i rakovina. Získejte svůj stav diagnostikována od a lékař takže jste nakládání s .

Try pomocí domácí opravné prostředky před plýtvání peněz na hemeroidy léky. Po stolici, máčet pro přibližně 15 minut at sedací koupel. Hemoroidy mohou svědí jako Mad, ale chcete na zabránit poškrábání, protože to bude pouze zhoršit oblast více . Zvažte použití bit z Witch Hazel pro dočasná úleva co nejdříve vaše hemoroidy se zapálení. Jezte hodně potravin s vlákny, a ujistěte se, že pít alespoň osm šálků vody každý den . To bude Keep vám z více než namáhání během pohybu střev.

Tato polštář je navržen tak, aby poskytnout maximální pohodlí pro vaše dno.

Vyhněte se jíst potraviny, které způsobují zácpa nebo plyn na nižší částka bolesti spojené s hemoroidy . Hemoroidy mohou být podrážděné s namáháním, zatímco uvolnění plyn.

Při jste léčbě hemeroidy, měli byste vzít konkrétní jsou na vyhnout se vystavení zanícené a podrážděné tkáně některé osobní hygienické produkty, které obsahují vůně , éterické oleje nebo oleje v Je. Podívejte se na lékaře, pokud máte anální bolest a nepohodlí .

You může snížit hemoroidy tím, že jí dietu, která zahrnuje celá zrna, hnědá rýže, hnědá rýže, nesolená semena a ořechy, a obiloviny, aby se minimalizovalo vaše hemoroidy. Dieta bude Enhance vaše pohodlí úrovně.

Pasta který obsahuje vodu a práškové myrha může snížit jak otok a bolest. Put to na hemoroidy a nechat sedět na 30 minut. Můžete najít prášek myrha v obchody , které prodávají krásu a zdraví obchod.

Někteří lidé zjistili, že čerstvé plátky rajčat může snížit velikost existující hemoroidy. Kyselé složení rajčat může snížit otok při to je aplikován na oteklé oblasti.

fantastický způsob, jak ulehčit diskomfort z hromady je sedací koupel po každý stolice při jste s Hemoroid problémy . Tyto snížit svědění a podráždění stolice může způsobit. Po koupeli, Pat suché vaše hýždě místo třením je.

Jak jste seen , hemoroidy jsou časté komplikace těhotenství v předchozí šest měsíců, a může zhoršit účinky namáhání během práce. Můžete zabránit je pitnou vodou, jíst vlákna a vyhnout se tlak na dolní část z vaše tělo. Informace v tomto Report bude umožňují učit se jak cut pravděpodobnost hemeroidy dolů Development.

E-mail me when people leave their comments –

You need to be a member of The Brooklynne Networks to add comments!

Join The Brooklynne Networks

Brooklynne Brands & Services

Brands

TicketENVY- Find & Buy Sold out Concert, Sports and Theater Tickets Worldwide

SportsBrook- Fully Licensed Online Urban Sports Betting and Gaming Platform (Coming Soon)

KaratCity- Helping to provide regular people save and spend GOLD

VerticalRents- Helping Landlords mange and engage their Tenants Easier

MyTeleMedics- Get your Personal and Family Remote Healthcare Services NOW

FunderPass- Crowdfunding Platform for Urban Communty Projects Cause Activism and Upstanding Individual Needs

SeksCity Toys- Adult Pleasure Aids and Supplies (Must Be 18+)

Services

Brooklynne Info Weekly- News nd Events of featured Brooklyn Entrepreneurs and Community Related Issues

Brooklynne Style Daily- Brooklyn & NYC Based Style and Fashion News

Brooklynne Shop- Exclusive Graphic Designs from Featured Artists and Partners

Brooklynne TV- Watch Underground Indie Videos Podcasts & Live Events

Brooklynne Hookups-  Find Urban Dates and HookUps

Local Business Services

The Brooklynne Agency -Full Service Digital Marketing and Development Marketplace

Brooklynne Social - Free Social Media Marketing Mgmt Platform for Brands

The Brooklynne Agency - Office

Phetch.Co Ordering Mgmt

Xpurts by Phetch - Have REMOTE private conferences and meetings with Professional Experts

Go Phetch - Multi Cuisine Order and Delivery Mgmt Facilites and Marketplace for local Ethnic Food Providers in Brooklyn (Coming to NYC HOU DMV  & ATL)

Phetch IT- Order for Delivery Food Groceries Alcohol & Laundry from your favorite Independent merchants in your Area(Coming to NYC HOU DMV and ATL)

Phetch Charg- Start an Electric Vehicle Charging Station at yur Urban locations Tdday