Pomysły jak zdobyć gra samochody android

Recenzja Farming Simulator 19

Nie odda się ukryć, że część Farming Simulator to naturalny fenomen, oraz w polskim terenie stanowi zatem z lat jedna z tak sprzedających się gier. Tym dużo odkładali na jej nową serię, która stanowiła zaprowadzić nowe pokoje w wirtualnym gospodarstwie. Nie wszystko jednak udało się w stu procentach.

Do premiery tegorocznej edycje serii Farming Simulatora ekipa Giants Software wykonywała się tak, jak do żadnej innej, bo twórcy obiecywali naprawdę szeroko zakrojone zmiany, z poznaniem na zupełnie inny silnik graficzny na czele. Skutek tych gwarancji nie jest może najgorszy, ale z uczciwością nie należy do bardzo rozbuchanych zapowiedzi, które nigdy kiedy znajdują pokrycie w rzeczywistości.

Daleki jestem z stwierdzenia, że Farming Simulator 19 to gra zła - to absolutnie nie ten adres. Utrzymanie dobrej marki tego stopnia nie było dodatkowo trudne. Wystarczyło przenieść sprawdzony koncept radości z starych odsłon serii i trochę go zmienić, aby zwracanie się wirtualnym gospodarstwem zaprezentowało się wciągającym zajęciem. Plus toż deweloperom na że się udało.

Farming Simulator 19 do pobrania

Gdy planowaliśmy przyjemność obcować z starymi odsłonami tego symulatora farmy, to doskonale znacie, czego spodziewać się plus tym zupełnie. FS19 nie odbiega od kanonu i serwuje doskonale ograny mechanizm funkcjonowania gospodarstwa rolnego. Swym ćwiczeniem jest zatem zwracanie się posiadanymi poletkami, przeprowadzanie pracy i zasiewu, a następnie nawożenie, pilnowanie wzrostu i kończyć żniwa. Roboty przy uprawach jesteśmy co niemiara – każda z nich wpływa się bowiem własnymi prawami i musi od nas zastosowania zróżnicowanego zestawu organizacji i pojazdów służących do aktywnej pracy na wagi.

A lecz wówczas nie wszystkie obowiązki, jakie do nas należą. Naszym działaniem jest także przeniesienie plonów do silosów też ich odpowiednia sprzedaż. W ostatnim sensu jesteśmy do wyboru kilka punktów otwartych na płytach, w jakich ceny skupu wymieniają się bardzo dynamicznie. Niejednokrotnie więc naprawdę wielu się najeździmy, aby uzyskać satysfakcjonujące nas kwoty.

Do tego wszystko dochodzą zwierzęta hodowlane; tym jednocześnie ich zestaw uzupełniają też konie, które możemy mieć i dostarczać innym. Co dobre, na wierzchowcach możemy jeździć, ale zapomnijcie o wrażeniach odpowiednich do ostatnich z Red Dead Redemption 2. Mechanika drogi jest znacznie bardziej uboga, natomiast na sprawy takiego stopnia jak symulator farmy absolutnie wystarczająca. W grze możemy i bronić się właścicielami psa, ale wykonywa on jedynie funkcję kosmetyczną. Czworonóg lubi bowiem wydobywać się z nami na spacery, podejmować się, a dodatkowo szczekać, niemniej choć jego dysponowanie w grze nie przynosi nam żadnych profitów. Oprócz tego potrafimy mieć także kurczaki czy bydło, to ofercie w tym terenie daleko nie brakuje.

Podobnie zresztą jak zaś w myśli upraw. Deweloperzy zaserwowali nam aż trzynaście rodzajów siewek i sadzonek, wśród których debiutuje piekielnie handlowa w uprawie bawełna (a dodatkowo horrendalnie jedyna w obsłudze pod kątem maszyn) oraz owies. Oprócz tego klasyka – pszenica, żyto, soja, rzodkiew oleista czy rzepak. Roboty nam nie zabraknie, a jeśli narzekali na złą ilość zajęć, to zwykle możecie zająć się zadaniami wykonywanymi dla własnych lokalnych farmerów. Czasami można tak bardzo zarobić, i koszty potencjalnego wynajmu maszyn do obsługi zleceń właściwie nie są wysokie.

Swoje imperium pracujemy na jednej z dwóch map wprowadzonych w grze – amerykańskiego Ravenport oraz niemieckiego Felsbrunn. Ważna spośród nich stała postawiona na urokliwym wybrzeżu i oprócz całej masy miejsca na uprawy możemy tu też przebrać się na ładnie składające się wybrzeże bądź i podziwiać miejscową florę. Felsbrunn to już mapka zdecydowanie bliższa naszym klimatom, pełna górzystych terenów, lecz oraz bardzo wydajnych ziem, co tak jest podstawą naszej prac. Szkopuł w niniejszym, że plansza o europejskim rodowodzie niestety kładzie się dość ostro we ruchy pod względem technicznym. Radość z nią istnieje niezwykle utrudniona ze powodu na pewne wyprawy do pulpitu, choć wraz z wszelką nową łatką są one coraz rzadsze. Nie wrzuca to faktu, że w grze nie powinno w zespole ich istnień.


Jedną z najgłośniej zapowiadanych nowinek – jak teraz wspomniałem – było przejście gry na całkiem inny silnik graficzny, jaki zawierał nam zaoferować zdecydowanie najdoskonalszą kondycja oprawy wizualnej w pełnej historii serii. Powiem Wam jednak szczerze, że jako na zastosowanie innej technologii, zmiany nie są aż tak wysokie, kiedy ważna aby się było spodziewać. Jasne, widać nowości w myśli bardziej powszechnych tekstur, animacji naszej stronie podczas podejmowania się pojazdami lub te wyglądu poszczególnych maszyn, ale szumnie zapowiadany, kompletnie przemodelowany system słońc i cieni zupełnie nie wygląda rewelacyjnie. Co więcej, powtarza się że gra jest znaczące kłopoty z dobrym wyświetlaniem poświaty rzucanej przez duże domy oraz wyposażenia rolnicze w dalekich porach dnia, bo momentami czekają one znacznie nienaturalnie. Podobnie zresztą jak również animacja drzew czy traw falujących na wietrze – nadal można odnieść wrażenie, iż istnieje ona skonstruowana z trzech klatek.

Do poziomu i projektu map trudno mieć zbyt to zapewnienia. Widać, że ekipa Giants Software poszła po rozum do osoby i wypełniła plansze różnorodnymi budynkami bądź też atrakcjami, nie bazując ale i tylko na dziesiątkach pustych i trudnych poletek oraz trzech ponurych punktach skupu. Miejsc, w jakie możemy się udać jest tak sporo oraz nie droga nie zdać tego faktu na atut. Wizualnie jest czyli jako najbardziej dobrze, ale rewolucja jeszcze tu nie nadeszła.

To, za co niewątpliwie trzeba mocno chwalić Farming Simulatora 19, to przebogaty park maszynowy. W grze znajdziemy ponad 300 samochodów oraz urządzeń kilkudziesięciu bardzo widocznych producentów, takich jak Massey-Ferguson, Fendt, Deutz-Fahr czy Ponsse. Niewątpliwą szansą dla miłośników wirtualnej orki są też pojazdy kultowej firmy John Deere, o jakie fani prosili już od lat. Właśnie to marzenie wreszcie się ziściło i łatwo powiedziawszy punktowanie potencjalnych błędów jest właściwie bezsensowne, bo w aktualnym etapie w grze znajdziemy sprzęty praktycznie wszystkich wielkich producentów. Pod tym sensem Farming Simulator 19 można ale i tylko chwalić!

Farming Simulator 19 Pobierz

Trochę gorzej jest przecież z fizyką także ofertami pojazdów, które czasami mocno zaskakują. Nie planuje bowiem problemu, by poczciwy traktor wyjechał na wierzch stromej, skalistej góry, a koziołkowanie z naczepą pełną zboża nie tylko nie przynosi jej zniszczenia, ale na dodatek nie tracimy nawet odrobiny przewożonego ładunku. Nie doczekaliśmy się także obiecanej zaawansowanej fizyki gleby, to po zaoranym polu nadal pędzimy jak po asfalcie, choć z niewiele mniejszą prędkością. Doskonałym programem jest przecież instytucja leasingu, która umożliwia na wypożyczenie roweru na mały okres, płacąc zaledwie ułamek kwoty zakupu – uiszczamy bowiem opłatę ale i jedynie za czas, na który zabieramy maszynę z salonu.

Dość zasadnicze zmiany przygotowały się jednak w strukturze prowadzenia samego gospodarstwa. Z aktualnej chwili możemy bowiem umieścić główne budynki finansowe w znaczeniu, które sami uznamy za stosowne (a jakie tak należy do nas). Moduł budowania poszczególnych konstrukcji potrzebnych do aktywnego funkcjonowania farmy pojawił się po raz ważny w relacji serii i nie sprawia dosyć spore kłopoty. Przede pełnym są to punkty połączone z wyrównywaniem terenu – gra po prostu sobie z tym nie radzi, wobec czego często nie możemy dać potrzebnego zamku w środowisku, gdzie istnieje na to dość dużo terenu.

Małe zmiany pojawiły się jeszcze w kontekście zakupu nowych lokali – od dziś bowiem zakup danej działki tworzy się oraz z nabyciem terenów wokół niej. Mapy uległy bowiem parcelacji, wobec czego oprócz pola uprawnego stajemy się i właścicielami sporego wycinka areału pod zabudowę. Tak i tworzymy także instytucję pociągu zezwalającego na bliski transport towarów, ale obecnie w tej grze jest ostatnie instytucja nieszczególnie przydatna. Pojawił się także moduł zmęczenia naszej postaci – w nocy trzeba zadbać o sen, https://symulatorypc.pl bowiem jego wada wyraża się na sytuacji fizycznej naszego szefa czy i szybkości jego pozycji.

Generalnie Farming Simulator 19 toż dobrze, solida produkcja bazująca na sprawdzonych modelach z wcześniejszych lat i dodająca radość z zachowania wirtualnego gospodarstwa. Jak zawsze nietrudno wywnioskować z powyższej recenzji, zapowiadanej rewolucji po prostu tutaj nie ma, bo kilka niewielkich nowości że za takową uznać. Nie brak także małych problemów technicznych, ale też na szczęście są one na bieżąco usuwane za pośrednictwem kolejnych łatek. Jest zatem solidnie, ale moment, w którym część będzie wymagała podjąć się większym zmianom kojarzy się nieubłaganie.

E-mail me when people leave their comments –

You need to be a member of The Brooklynne Networks to add comments!