Mobil sohbet - Mobil chat

Yıllardır, web'deki en Popüler sohbet odalari Java, Flash Veya Diğer Üçüncü parti yazılımları kullandı. Kullanıcıların kullandığımız sohbet yazılımlarını kurum içi olarak geliştirdik. Herkesin bunu kullanabilmek ve güvenliğini sağlamak, mümkün olduğu kadar çok cihaz ve tarayıcı ile uyumlu kullanmak istedik, bu içindir. Sonuç olarak, bu sohbet yazılımı herhangi bir eklenti istemmiyor.

Bu doğru: Tamamıyla bağımsız yazılımımız hiçbir indirme, üçüncü parti yazılımlar ve hiçbir eklenti gerektirmiyor. Doğrudan tarayıcınıza yükleyin ve yazılım kurulumuna erişimi kısıtlayan paylaşılan bilgisayarlarda bile birkaç saniye içinde sohbet edeceksiniz. Düzenli sohbet için bu daha iyi uyumluluk demektir. Oda sahipleri ve yöneticiler için bu, Java ve Flash’daki saldırılara daha az erişim anlamına gelir; böylece sohbet odanız her zamankinden daha güvenlidir. Tüm bunlar interaktif multimedya sohbetinde beklediğiniz web kamerası ve mikrofon özellikleriyle birlikte gelir – hiçbir özellik feda edilmemiştir.

Mobil Sohbet
Yeni akıllı telefon / mobil sohbet yazılımımız, sizin için hayatınızı sağlarmak için Çalıştırılmasıiçin hiçbir üçüncü taraf yazılım gerektirmez: İndirme yok, eklenti yok, yapılandırma yok ve kayıt yok. Açınun veya hemen misafir olarak oturum açın. Birkaç saniye içinde sohbet edeceksiniz. Masaüstünüzden, dizüstü bilgisayardan, tabletinizde veya akıllı telefonunuzla sohbet edebilirsiniz ve hepsi aynı yazılım, aynı sunucuları kullanır ve sizi kullanabilirsiniz. Sadece işe yarıyor.

Bizim tamamen mobil uyumlu sohbet odaları safra tıpkı diğer web kamerası gibi kameradan resim paylaşmak için akıllı telefonunuzun kamerasını kullan veya kullanın. Doğru: Web kameranızın ve mikrofon özelliklerinin çoğunu ek akıllı telefonlardan, ek eklentilere veya uygulamalara ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. İleri, doğru itiyoruz.

Türkiye'de Türklere ait olan ve üye olmanız mecburi olan bir çok sohbet sitesi bulunmaktadır. Bizler çalışmalarımız hakkında bazı bilgiler edindik. Boyutlarında bildiği gibi sohbet siteleri çok yaygın olarak kullanabilmek için hem cep telefonu kullanın android işlemci olan ve hemde tablet ile sohbet etmek için çok site içerir, En büyük sorun ise bu sitelere üye değildir giriş yapmak mümkün değildir.

Biz sohbetgor.net olarak bu soruna artık dur dedik! Sizlerin daha kolay ve üye, kayıt olmadan sohbet edebileceğiniz çok güzel bir çalışma hazırladık. Sitemize giriş yapabilmek için gereken tek şey sohbete başla diyerek rahat ve bedava sohbetetme imkanını sizlere sağlamış buluntayız.

Sizlerde bu güzel imkandan faydalanmak için geldinizde doğru adrestesiniz.

Üye olmadan Nasıl Sohbet etmek!
Evet arkadaşlar üye olmadan sohbet etmek için sohbete başla dedikten sonra karşımıza bir bölüm çıkacaktır. (Nick adı) bu kısma seçmiş oldugunuz bir kullanıcı adını yazınız örnek olarak (Nick: ALemadam) bu bölümü çok basit bir şekilde bitirdik. Sıradaki içindir sizden bir şifre istenmektedir. Bu kısımın boş bırakacak tavsiye ederim. Çünkü daha önce kullanıcı adınızı kayıt etmediğiniz için bu bölüm kullanın işinize yaramamaktadır. Boş bırakmasanız bile bu hangi bir işlev gerçekleştirmiyorum. Yani boşuna şifre yazmış olursunuz.

Şifre Kısmını Nasıl Kullanırım?
Evet arkadaşlar üye olmadan sohbet yazarak sohbet odalarımıza giriş yaptınız, Ama siz sohbet odasımızı çok şimdi ve sizler burada kalıcı olarak kullanıcı adı kayıt yapmak için. Şifre e-posta ”/ ne kayıt şifre e-posta” komutunu gözden geçirmek ve kullanıcı adı için başarılı bir biçimde kaydediniz. Bu kısmada bir örnek verecek olursak ”/ ns register 123321 nickkiniz@yerlichat.com” bu şekilde bir komut kullanmanız lazım bulandırılmış 123321 yazılan bölüm sizin şifreniz nickkiniz@hayalsohbet.net yazan lütfen posta adresiniz gerekli.

farklı vede özel insanların sitesi

You need to be a member of The Brooklynne Networks to add comments!