Po celá desetiletí dominovala Nike na americkém trhu sportovních obuvi. "Dominovaně" nemusí být dostateně silné slovo: díky 50 letm reklamních kampaní, jako je "To musí být boty!", Technologie pro změnu her z Air to Shox a autentické spojení se skutenými lidmi, kteí si koupili boty, v roce 2014 Swoosh vlastnil 48 procent trhu - co je tak velká míra, e se zdálo, e ádná znaka by ani nezaala ohrozit jejich panování. Ale pesně to se stalo. V téme roce Adidas pohnul Kanye West, zaal znovu vydávat své nejznámější tenisky a vyvinul vlastní technologii pro změnu her. Výsledek V letech 2016 a 20Nike Air Max 90 Womens 17 se na trhu podílela Nike.

Zaátkem tohoto roku pedvedli analytici tenisku a prmyslu potenciální změnu stráe. V ervnu roku 2017 se podíl spolenosti Adidas zvýšil na 11,3 procenta a peskoil pomalý, pehnaný Jordan Brand. Kanye Westová ada Yeezy Boost zpsobila (a nadále zpsobuje) on-line frenzy a tenisky Adidas Originals NMD se staly základem pro humorné adolescence a obliejové oblieje. Poprvé se zdálo, e Nike zaostává za Adidas v kategorii, o kterou se zdálo, e zákazníci se kadým dnem budou starat více: módní spolupráce. Swoosh spolupracoval s bývalým návrháem znaky Givenchy Riccardo Tisci, německou znakou techwear Adidas NMD Damen Acronym a dokonce s tenisovou Nike Air Huarache Damen legendou Roger Federer, ale tyto byly snadno vnímány jako jednorázové výtvarné interpretace stávajících kop Nike - na rozdíl od plnohodnotných partnerství Adidas zaloených s Kanye West, Pharrell nebo dokonce Raf Simons, z nich kadý navrhl svj vlastní adidas tenisky od zaátku. Po většinu posledních tí let se Adidas cítil jako znaka s prstem na pulse, zatímco Nike se zdálo, e bojuje do kopce, aby získala své hlavní produkty - beecké a basketbalové tenisky - do rukou zákazník.

Nike Air Max je technologie, která Nike vedla na světě. Pvodní tenisová raketa Air Max byla vydána Nike Air Zoom Mariah Flyknit Racer Femme v roce 1987, ale Nike Air Vapormax Mujer VaporMax, který klesl v beznu, byl v adě let nejradikálnějším zlepšením série Air Max. Obvyklý vzorec Air Max je prostě, dobe, pidat více vzduchu do podráky. Ale s VaporMax, Nike zcela nahradil mezipodešev jen s Air. Boty pinášejí nejvíce vzduchu z libovolné tenisky Nike a vypadá to, e je to z dystopické budoucnosti, kde tenisky stále nějak záleí na tom nejlepším moným zpsobem.

Pínos spolenosti VaporMax k velkému roku Nike spoívá pedevším v módě. Virgil Abloh remixoval kopy pro svou "Deset" spolupráci s Nikem (mnohem víc o to později), zatímco Comme des Garçons dělal laceless Nike Air Force 1 Dámskéverzi Nike nemohla mít na skladě na více ne několik minut. Ale dokonce i non-collab verze byly oblíbené mezi nositeli ultramoderních ostrých kalhot, stejně jako bění kluci hledající jejich další pár nových vlnových kop.

Na úrovni masového trhu - kde jsou skutené peníze - prodej VaporMax je pravděpodobně méně ne hvězdný. Tenis je v souasné době k prodeji na většině míst, které podle analytika tenisku Matt Powell (a známý Yeezy truther) nevěí dobe za stylový dlouhodobý úspěch. A jako běecká obuv má smíšené recenze. (Webová stránka runrepeat.com ji adí k Asics Gel Lyte 3 Femme nejlepším 335. nejlépe běící botě). Take pokud jde o to, e se Nike vrátí na nohy do běecké tenisky, VaporMax není odpově. Ale jako další vývoj Nike je dědictví dopedu myšlení, covetable design Oni dělali víc ne dost na to, aby odvedli trochu tepla od linek Adidas Ultra Boost a NMD - obuvi, která proila obrovský úspěch, ale také na trhu ji pes 18 měsíc.

VaporMax nakonec naznauje, e se Nike stále nebojí, aby získala velkou šanci. Pro fanoušky módy - stále dleitější v hype-ízené tenisky světa - VaporMax byl jednou z prvních skuteně vzrušujících zcela nových tenisky Nike za Nike Air Max 270 Femme léta.

Views: 1

Comment

You need to be a member of The Brooklynne Networks to add comments!

Join The Brooklynne Networks

Blog Posts

Brooklynne.net- Financial Services for Businesses and Professionals

© 2019   Created by Brooklynne Networks.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

tag.