Spoleenost, která se stala jedním z největších jmen ve sportu, zaeala chlapíka, který prodává Nike Air Max Tavas Femme dovázené boty ze zadní Nike Air Huarache Femme eásti svého auta. Phil Knight, bývalý bězec pro univerzitu v Oregonu, zaeal v roce 1962 v Blue Ribbon Sports prodávat boty Onitsuka (později známé jako Asics) v USA. V roce 1964 se k němu pripojil bývalý trenér Bill Bowerman, který zaeal experimentovat s novými bězeckými obuvovými modely a ze od té doby se zdálo, ze se jedná o nike. I kdyz je nyní globální behemoth, Nike si udrzuje silný závazek vytváret boty, které pomáhají bězcum jít rychleji a déle.

Brzy úspěchy pomohly spoleenosti, která změnila své jméno na Nike v roce 1978, a se stala mezi bězci. V roce Nike Air Max 95 Dámské 1972 vydali Knight a Bowerman Cortez, jednu Nike Internationalist Femme z nejoblíbenějších bot Nike. Je navrzena tak, aby byla leheí a odolnější vuei vodě nez ostatní tenisky. Cortez získal svou plnou polstrovanou EVA mezipodešvu, novou vlastnost, která svým bězcum poskytla bezprecedentní pohodlí a absorpci nárazu.

Dalším pozoruhodným vynálezem Nike z této éry byl vzorek Air Sole, který obsahoval dva vzduchové pytle v mezipodešví, které absorbovaly otresy. To debutovalo na boty Air Tailwind v roce 1978, ale Nike pokraeovala ve zdokonalování designu a uvolnění odpruzení Zoom Air v technologii z roku 1995, která pokraeuje ve dnešních Nike Air Max Thea Womens botách Air Zoom. Po desetiletí poskytuje tento odpruzovací systém vynikající odraz a citlivost pro mnohem menší hmotnost nez jiné materiály.

Nike vzrostla exponenciálně od sedmdesátých let, ale udrzovala si svou nadvládu v běhu, i kdyz se rozdělovala do jiných sportu. eást tohoto úspěšného úspěchu v prumyslu je dána špiekovými horními konstrukcemi, které jsou prospěšné predevším pro bězce. Mnoho Nikes vyuzívá horní konstrukci Flyknit, kde je v některých oblastech boty pevně tkaná lehká príze a volně v jiných. Flywire, další horní technologie, Adidas Gazelle Donna vyuzívá radu kabelu, které spojují boty s tkaniekami a smyekou pod obloukem, aby zajistily tvar, který zachytí strední pózu. Mnoho znaeek nabízí tkané sítové vzory, ale funkce Nike jsou postaveny tak, aby odpovídaly zpusobu, jakým vaše noha se pohybuje, jak jste krok. Vytvárejí bezpeené, fit ponozky, kde je potreba, a větší prusvitnost a flexibilitu v jiných oblastech - to vše bez zapojení ruzných materiálu.

Na rozdíl od jiných znaeek pouzívá Nike vlastní chemii a její pěny jsou výsledkem dlouholetých experimentu. Jeden z prvních úspěchu byl Lunarlon, směs EVA a skákací Nike Cortez Damen nitrilový kaueuk, který debutoval v Lunaraceru v roce 2008 a získal následovné pro svuj pruzný a citlivý pocit. V nedávné době Nike vydala reaktívní pěnu v Epic React Flyknit v roce 2017. Návrhári vylepšili vzorec tak, aby maximalizoval odpruzení, návrat energie a trvanlivost pri zachování nízké hmotnosti. RW laboratorní testy Epic React potvrzují impozantní rovnováhu měkkosti a odrazu pěny a testery se vyznaeují výrazným zlepšením boty na bázi Lunarlon.

Pěna ZoomX se objevila ve Vaporfly 4% az po ante ještě víc. Je zdokonalený, aby šetril váhu a zvýšil měkkost, Asics Gel Lyte 3 Damen a ze pěna je v mezipodeševě spojena s deskou z uhlíkových vláken. tyto dva prvky prinášejí 85% návrat energie a výjimeené odrazení v toe-off, coz pomáhá posunout vás dopredu. Výzkumní pracovníci v oboru sportovní medicíny a The New York Times podporili tvrzení spoleenosti Nike, ale nejlepším dukazem je na stupních vítězu: V roce 2017 nosili Vaporflys 19 vrchních hráeu v šesti hlavních maratónech. Presto nemusíte být prospěch.

Views: 6

Comment

You need to be a member of The Brooklynne Networks to add comments!

Join The Brooklynne Networks

Videos

  • Add Videos
  • View All

Brooklynne.net- Financial Services for Businesses and Professionals

© 2019   Created by Brooklynne Networks.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

tag.