Aby uzyskać tajemnicę trenowania starego Zhana, nawet poszedł na bankiet w Los Angeles i zamówił Tarenlu na kilka posiłków. Powiedział: "Tellenlu opowiedział nike air max 97 damskie mi szczegółowo o swoim związku z LeBronem, jest pełen uznania dla LeBrona, powiedział, że zakochasz się w trenowaniu go, powiedział, że LeBron jest zwycięzcą, pracowitym, To jeden z najmądrzejszych graczy, jakich kiedykolwiek prowadził. "
James powiedział, że dokona zmiany pod koniec swojej kariery, właściwie rezygnując z własnej piłki i pozwalając mu grać więcej bez piłki. Dlatego Lakers przedstawią Rondo, Stephensona, który może zorganizować atak po dołączeniu Jamesa, którzy są kandydatami, których James i Magic wymieniali w nocy, a Lakers również doskonale wykonali te ćwiczenia. Plan pomocy. Jednak tuż po tym, jak Wharton i Tellenlu omówili strategię coachingu Jamesa, Wharton, którego osobiście przedstawił Pan Lu, osobiście przedstawił tytuł Woltona w ostatnich dniach. Powiedział: "Przez większość czasu wpuszczamy piłkę w ręce LeBrona, oczywiście mogę przewidzieć scenę, w której wszyscy niosą piłkę, ale on będzie trzymał piłkę w środku gry, zrobię co w mojej mocy. Największy wysiłek, aby go zrozumieć, postaram nike cortez forrest gump się poinformować go o mnie, nie mogę się doczekać. "
W ciągu 24 godzin po tym, jak James dołączył do Lakersów, Stephenson, Rondo, McGee i inni również dołączyli. W ten sposób Lakers mogą zagrać aż 4 graczy w piłkę, podczas gdy James, Bauer i Rondo wynoszą średnio 25 asyst na mecz w zeszłym sezonie. Możesz się domyślić, kto poprowadzi. Czy Lakers będą asystować w następnym sezonie?
Ale Wharton zacisnął zęby były konsultowane Tailun Lu, Spoelstra, Richard - Jefferson i Channing Frye - i pytania na temat jak uczyć Jamesa jak dogadać się z Jamesem. Oprócz konsultacji innych, James Wharton utrzymane również podczas wakacji we Włoszech ze starych wiadomości tekstowych Jim skontaktować, to szybko zrozumieć teraz starą Zhan. W tym czasie Wade utrzymywał kontakt z Jamesem.

Views: 4

Reply to This

Replies to This Discussion

RSS

Tweets by Brooklynne.info

Brooklynne Brands- Products & Services

Brooklynne Brands Crypto Financial Supporters

BitQuick- Buy and Sell BitCoins Here    

Get A VitalCard

Be a Crypto Whale!....Trade @ WhaleClub

Find Legal Contracts and Forms

Earn with WUNDER CAPITAL