Od zeszłego lata Kelner osiągnął czteroletni kontrakt odnowienia z 52 milionami dolarów, a jego umowa pozostawiła około 36 milionów dolarów na trzy lata.

Obecnie łączna pensja Heat za następny buty zimowe damskie adidas sezon osiągnęła 145,8 milionów dolarów, czyli najwyższą w lidze, i nie odnowiła się z Dwyane Wade, Wayne Ellington i Udonis Haslem Tych trzech graczy jest tym, co chce przywrócić Heat.

Kelnerzy wykonali operację lewej kostki w styczniu tego roku, grał tylko 30 gier w zeszłym sezonie, podczas 30.6 minut na mecz, zdobył 14,3 punktu, 2,6 zbiórki i 3,8 asyst. Jest to 39,8%, a trzypunktowy współczynnik strzelania wynosi 30,6%.
Dzisiaj jest James oficjalnie stał Lakers na trzeci dzień, wszyscy wiemy, od offseason, James został w wakacje państwowej. Wcześniej, wrócił do Los Angeles z Meads Bay Resort, kierownik Lakers Pelinka i Magic Johnson, James wrócił do domu w Los Angeles, ale nie udało im się drzwi, aby porozmawiać z Jamesem, ale za drzwiami o ósmej wieczorem prawie godzinę. Ponieważ umówić się z Jamesem było dziewięć w nocy, odważył się uczynić ich przyszłych liderów stoję u yeezy boost 350 pirate black drzwi godziny, stare Zhan twarz jest na tyle duża,
Pole walki Heat'a jest bardzo zatłoczone, oprócz Kelnerów mają również Gorana Dragica, Josha Richardsona i Wade'a (jeśli nie zdecydujesz się przejść na emeryturę lub odejść). Można powiedzieć, że ci gracze są chętni, aby uzyskać więcej czasu gry, co może spowodować wymianę Waiterów.

Jak dotąd, Heat nie znalazł odpowiedniego celu dla handlu, ponieważ wiele zespołów nie ma pewności, jak duży wpływ na operację będzie miała operacja lewej kostki.
Mówiąc o Jamesie, McGee powiedział: "LeBron jest świetnym graczem i wybitnym liderem, musimy zjednoczyć się i pozwolić, aby wszystko się stało i uczynić z niego najbardziej ekscytujące miasto na świecie."
"Spędził dziewięć lat w Realu Madryt" - dodał Salgado. "Naprawdę, z jednej strony, wszyscy fani Realu czują się smutni po jego odejściu, z drugiej strony musimy być jasni, to jest jego osobista decyzja, chcemy mu podziękować za wszystkie honory, które nam przyniósł. Rodzina uważnie się zastanowiła, to prywatna decyzja, życząc mu powodzenia, oczywiście, niezbyt dobrego, gdy gra się z Realem Madryt.

Views: 7

Reply to This

Brooklynne Brands Crypto Financial Supporters

© 2019   Created by Brooklynne Networks.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

tag.